Hakkımızda

24 Ağustos 2019 Cumartesi, 01:51

İsAlımlari.com; En güncel iş ilanları, yeni yapılacak olan personel alımları ve diğer tüm kategorilerde iş haberleri sunmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir iş ilanları site portalıdır.

İLKELERİMİZ

Okurlarımıza sunduğumuz iş ilanları hiç bir menfaat sunmaksızın yayımlamaktayız. Editörlerimiz işlerinde gayet başarılı ve bir çoğu bu iş ile uğraşmış işinin ehli kişilerdir. Yalan yanlış bilgiler sunulmamaktadır.

NE YAPIYORUZ?

Türkiye’deki ünlü kurumsal ve diğer devlet tarafından iş alımlarının yapılan en iyi  ilanları editörlerimiz tarafından incelenerek size sunmaktır.. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili iş ilanları haberlerini okuyabilirsiniz. Ziyaretçilere, son 10 günün bütün iş ilanı içinde konuya göre arama yapma olanağı sunmaktayız. Bu arama, kelime ve ilgili bazlı, yapay zeka ile desteklenmiş gerçek bir haber arama sayfasıdır.

YASALARA %100 UYGUN

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabah saatlerinde yayınladığımız gazete haber özetlerinde ise, yalnızca haberin başlığı ve giriş cümlesine yer verilmekte, haberin tam metnini okumak isteyen ziyaretçilerimiz ilgili gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.

Zonguldak Web Tasarım