Google AdSense İle Para Kazanmak

Bugün sizlere Google AdSense reklamları ile nasıl para kazanılır neler yapılır nasıl ödeme alınır bunları kısa ve net bir şekilde anlatmaya çalışacağım. Yazımızı dikkatli okuyup uygulamalar yaparsanız emin olun ki sizlerde güzel miktarlar kazanabilirsiniz.

02 Eylül 2019 Pazartesi, 23:26

Merhabalar arkadaşlar,

Bugün sizlere Google AdSense reklamları ile nasıl para kazanılır neler yapılır nasıl ödeme alınır bunları kısa ve net bir şekilde anlatmaya çalışacağım. Yazımızı dikkatli okuyup uygulamalar yaparsanız emin olun ki sizlerde güzel miktarlar kazanabilirsiniz…

Google Adsense ile para kazanmak ister misiniz? Ücretli veya ücretsiz bir web siteniz olması yeterli. Google Adsense reklamlarını sitemize yerleştirerek tıklama başına para kazanabilirsiniz. Google Adsense ile ayda 5000-10000 TL para kazananları internette araştırırsanız göreceksiniz. Sizin yapacağınız küçük işlemlerle sitenizden ayda 100-500 TL kazanarak işe başlamanız mümkün. Bu ilerledikçe sizde aylık kazancınızı arttırıp ciddi gelirler elde edin.

Sitenize yapacağınız küçük bir seo ile hitinizi (ziyaretçi sayınızı) arttırabilirsiniz. Kullanıcıların %80 i Google’da arama yaptığında ilk sayfadaki sitelere giriyor.

Seo herkezin bildiği gibi Arama Motoru Optimizasyonu yani sitenizi Google’da üst sıralara çıkarmak için yapılan işlemlerdir. Yazımızda küçük seo tekniklerini küçük maddeler halinde yazacağız. Yaptığınız seo sayesinde hitiniz artacak ve siteniz Google tarafından değer kazanacak. Bununla birlikte dediğimiz gibi siteniz Google’da üst sıralara çıkacaktır ve buda ziyaretçi sayınızı arttıracak.  Bunu profesyonel kişilere ücretle yaptırmak en doğrusu ama maddi durumu kısıtlı olanlar için aşağıda herkesin yapabileceği seo tekniklerini sıraladım.

Seo Teknikleri: (Azı kar fazlası zarar)

  • Hergün güncel içerik girin
  • Her yazınıza bir resim ekleyin
  • Eklediğiniz her resime bir başlık ekleyin
  • Konu başlığını kısa ve anlaşılır tutun
  • Pingleme servislerinden yararlanın
  • Sizin kategorinizdeki sitelerle link değişimi yapın
  • Facebook, Twitter gibi sosyal medyalarda sitenizi tanıtın

Bu seo teknikleri herkesin yapabileceği işlemlerdir. Bunları yapıp hitinizi arttırabilirsiniz.

Sıra geldi Google Adsense reklamlarını sitemize yerleştirmeye. İlk önce bir gmail hesabı açarak Google Adsense’ ye başvuru yapıyoruz. Google Adsense’ye nasıl kayıt olunur sorusunun cevabını Google’dan öğrenin. Google Adsense başvuru onayı epey bir zaman alabilir ama forumlarda araştırarak daha kısa onaylama yöntemlerinden faydalanın. Üyelik onaylandıktan sonra reklamları sitemize yerleştiriyoruz. Tıklama başına Google’dan ödeme alıyoruz. Reklamları ziyaretçilerin dikkatini çekebileceği şekilde yerleştirmeniz tıklama sayısını ve kazancınızı arttıracaktır.

Bir önceki yazımız olan Turkish Do & Co Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Turkish Do & Co İkram Hizmetleri, Turkish Do & Co iş başvurusu ve Turkish Do & Co iş ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

ADS

BENZER İŞ İLANLARI

Emekli için en az 2711 TL! En düşük emekli maaşı ne kadar olacak?

Emekli ve memur için müjdeli haber! Emekliler ve memurlar için Ocak'ta yüzde 4 zam yapılacak. Ayrıca yüzde 3.46 enflasyon...

FLO Personel Alımları ve İş Başvurusu

Ayakkabıcılık sektöründe önemli bir marka olan FLO Türkiye’de Ziylan...

Evde Poşet Katlama ile Para Kazanma

Merhabalar arkadaşlar. Bu makalemizde sizlere evde poşet katlama ile...

Google AdSense İle Para Kazanmak

Bugün sizlere Google AdSense reklamları ile nasıl para kazanılır...

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zonguldak Web Tasarım