Garanti Bankası Personel Memur Alımları

Garanti Bankası gittikçe büyüyerek Türkiye’nin en iyi bankaları arasında üst sıralarda olmasıyla beraber personel açığını da yeni mezunlardan karşılayacak olması Garanti Bankasının değerini birçok insanın gözünde arttıracak.

02 Eylül 2019 Pazartesi, 02:02

Garanti Bankası, 2020 yılında 3000 personel alımı yapacak.

Garanti Bankası 2011 yılında 68 yeni şube açarak toplam 919 şubeye ulaştı. Yine aynı dönemde 843 bin personel alımı gerçekleştirdi. Banka 2012 yılında 30 şube açarak 3000 yeni personel almayı planlıyor. Garanti Bankası iş başvuruları internet sitesinin insan kaynakları bölümünden kabul ediyor. Garanti Bankasının web sitesinden de ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi kariyer sitelerinden de iş başvurusu yapılabiliyor. Garanti Bankası işe alımlarda yüzde 70′ini yeni mezunlardan seçiyor. Buda binlerce gence iş imkanı demek.

Bir çok kişi tarafından her sene beklenen ve katılımların yoğun olduğu ama bir o kadarda alım yapan banka bu senede personel alımlarına devam etmekte. Kolay ve güzel bir iş ilan Gişe memurluğu yada Güvenlik Görevlisi olarak iş başvurusu da yapabilirsiniz arkadaşlar. Bu şans ayağınıza geldi kaçırmayın haa 🙂

Garanti Bankası gittikçe büyüyerek Türkiye’nin en iyi bankaları arasında üst sıralarda olmasıyla beraber personel açığını da yeni mezunlardan karşılayacak olması Garanti Bankasının değerini birçok insanın gözünde arttıracak.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Bir Çok Personel Alacak başlıklı makalemizde Ziraat Bankası 2020 İş İlanları, Ziraat Bankası Gişe Görevlisi Alımı ve Ziraat Bankası İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

ADS

BENZER İŞ İLANLARI

Emekli için en az 2711 TL! En düşük emekli maaşı ne kadar olacak?

Emekli ve memur için müjdeli haber! Emekliler ve memurlar için Ocak'ta yüzde 4 zam yapılacak. Ayrıca yüzde 3.46 enflasyon...

FLO Personel Alımları ve İş Başvurusu

Ayakkabıcılık sektöründe önemli bir marka olan FLO Türkiye’de Ziylan...

Evde Poşet Katlama ile Para Kazanma

Merhabalar arkadaşlar. Bu makalemizde sizlere evde poşet katlama ile...

Google AdSense İle Para Kazanmak

Bugün sizlere Google AdSense reklamları ile nasıl para kazanılır...

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zonguldak Web Tasarım