Burgan Bank Personel Alımları Başladı

Türkiye’de 2012 yılından beri faaliyet gösteren Burgan Bank, personel alımları yapacağını duyurdu. Kuveyt tabanlı olan bu banka uzun süredir Türkiye’de yüzlerce şubesiyle hizmet vermektedir. Bu yıl büyümeye gittiğini belirten Burgan Bank, bu sebepten dolayı personel alımları yapacağını belirtti…

08 Eylül 2019 Pazar, 01:32

Türkiye’de 2012 yılından beri faaliyet gösteren Burgan Bank, personel alımları yapacağını duyurdu. Kuveyt tabanlı olan bu banka uzun süredir Türkiye’de yüzlerce şubesiyle hizmet vermektedir. Bu yıl büyümeye gittiğini belirten Burgan Bank, bu sebepten dolayı personel alımları yapacağını belirtti. Alacağı personeller için belirli şartlar koyan Burgan Bank, personellerin bir kısmının tecrübeli bir kısmınında tecrübesiz olması istemiş. Bunun sebebi kendi personelini eğiterek Burgan Bank ailesine bağlı bir çalışan kitlesi oluşturmak ve yeni mezun gençlerin iş hayatında önlerini açmayı amaçladıklarını belirttiler.

Burgan Bank alanı kadroları açıkladı, bu kadrolar ise şöyledir;

  • Genel Başvuru
  • Hazine ve Risk Yönetimi
  • Destek Hizmet Görevlisi
  • Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Sigorta Birim Yöneticisi
  • Perakende Kredi İzleme ve İdari Takip Yetkilisi
  • Sigorta Yöneticisi
  • Yönetici Adayı
  • Şube Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi

Burgan Bank bünyesinde çalıştırmak üzere alacağı personellerin kadrolarının bu şekilde olacağını belirtti. Genel Başvuru ise açılan kadroların dışında , iş yerinde açıkta olan başka bölümlerde işe girmek isteyen kişiler için açılmış bir başvuru türüdür. Genellikle CV bırakan kişilere doldurtulur bu başvuru formu.

Burgan Bank bünyesinde çalışmak çok önemlidir. Bunun sebeplerinden en büyüğü, Burgan Bank’ın dünyaca ünlü bir banka olması ve dünya çapında milyonlarca çalışanı olan büyük bir banka olmasından kaynaklanıyor. Burada çalışmak iş hayatınızda size çok büyük tecrübeler sağlayacaktır. Eğer bu şartlar sizin için uygun ise Burgan Bank personel alımı 2019 başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gratis Personel Alımları ve İş Başvurusu başlıklı makalemizde Gratis AVM İş İlanları, gratis başvuru formu ve Gratis İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

ADS

BENZER İŞ İLANLARI

Emekli için en az 2711 TL! En düşük emekli maaşı ne kadar olacak?

Emekli ve memur için müjdeli haber! Emekliler ve memurlar için Ocak'ta yüzde 4 zam yapılacak. Ayrıca yüzde 3.46 enflasyon...

FLO Personel Alımları ve İş Başvurusu

Ayakkabıcılık sektöründe önemli bir marka olan FLO Türkiye’de Ziylan...

Evde Poşet Katlama ile Para Kazanma

Merhabalar arkadaşlar. Bu makalemizde sizlere evde poşet katlama ile...

Google AdSense İle Para Kazanmak

Bugün sizlere Google AdSense reklamları ile nasıl para kazanılır...

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zonguldak Web Tasarım