CarrefourSA Personel Alımı 2016

Ülkenin büyük hiper marketlerinden birisi olan CarrefourSA geçen senelerde attığı yeni bir adımla Kiler markasını da satın alarak kendine rakip olan firmalar arasında bir eleme yapmıştır. Aynı vakitte iki markayı birleştirerek daha kuvvetli bir alt yapı kuran CarrefourSA 2016 senesinde daha çok personel alımı ile de karşımıza gelmektedir. Kendi içeriğinde yer alan bireylerin haricinde yeni şahıslara ihtiya duyan CarrefourSA alımlarına da sene sonu süresince devam edecektir.

CarrefourSA personel alımı 2016 senesinde kaç birey ile yapılacak diye baktığımız vakit net sasenear görmesek de şuanda internet üstünde 50’den çok ilan olduğunu görebiliriz. Her bir ilanını güncel tutan ve her bir ilanına alım yapacak olan CarrefourSA doğru bireylerin başvurmasını beklemektedir.

CarrefourSA personel alımı 2016 senesinde hangi pozisyonlarla yapılacak diye bakacak olursak da karşımıza şu ilanlar çıkmaktadır.

– Kasap Elemanı,
– Şarküteri Elemanı,
– Kasiyer,
– Yönetici Adayı,
– Sezonluk Mağaza Görevlileri,
– Kasa Sorumlusu,
– Yaz Dönemi Üniversite Stajyeri.

CarrefourSA personel alımı 2016 senesinde bunlarla yapılacak olup bilhassa yaz aylarında firma yönünden çok daha çok ilan eklenecektir. Alımlarında bireylerin bilhassa tecrübe ve tecrübelerine bakacak olan CarrefourSA bu bireylerin daha çok tercih edilmesinden yana diyebiliriz. Alımlarından haberdar olmak ve bu ilanların her birine müracaatta bulunmak isteyenler alçakta yer alan link adresinden bütün işlemlerini gerçekleştirebilirler.

http://www.yenibiris.com/carrefoursa-is-ilanlari?firma=6208

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*