Son Dakika
07 Temmuz 2015 Salı

Baumax Personel Alımı İş Başvurusu

304 görüntüleme, 17 Ağustos 2013 Cumartesi
baumax_personel_alimi
Baumax’da çalışmak ister misiniz? Baumax iş başvurusu ve Baumax personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Baumax insan kaynaklarını araştırdık. Baumax iş başvurusu yapmak için aşağıdaki...

Baumax’da çalışmak ister misiniz? Baumax iş başvurusu ve Baumax personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Baumax insan kaynaklarını araştırdık. Baumax iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Devasa yapı market bauMax, odak ve Doğu Avrupa’da yoğunluklu olaraktan dokuz yurtta 159 dükkanında yapı, teknik, evim ve bahçem sahalarında görev yapıyor. Baumax, hizmet sağladığı bütün vatanda kısa sürede pazar lideri olmayı hedeflemektedir. Baumax Yapı Marketleri Avusturya haricinde Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan, Slovenya, Hırvatistan, Romanya, Bulgaristan ve Memleketimiz’de etkinliklerini sürdürüyor.

Baumax on.000’nin üstünde çalışanı ile çok büyük 1 ailedir. Baumax aile kurumu bulunmasından kökenli olaraktan çalışanlarını da bu ailenin 1 üyesi olaraktan görür. Kariyer meydana getirmek, kendisini geliştirmek dileği olan çalışanlarına uygun fırsatlar göstererek onları destekler.

Baumax dahilindeki bütün çalışanlar firmanın sonucundaki büyük desteğe ehildir. Bu sebeple Şirket çalışanlarına seçkin haklar tanımaktadır.

Muazzam yapı marketi Baumax, Tc’de Samsun, İzmit, İzmir, Bodrum ve Ankara’dan sonra altıncı dükkanını aşan sene İstanbul’da açtı. Baumax İstanbul Avcılar, onbeş bin m² satım sahasıyla İstanbul‘un büyük yapı marketi olma niteliğini naklediyor. Baumax şimdi de Eskişehir’de satış noktası açma işlerini sürdürüyor. Baumax şu zamana dek faaliyet açığa vurduğu büyük devlet bulunması nedeniyle zatı için has 1 duruma sahip olan Ülkemizde uzun sürede, otuz markete varmayı niyetliyor. Baumaxbütün shoplarında ve yeni başlatılacak Eskişehir mağazasındaki açık pozisyonlarda görevlendirilmek üzere personeller arıyor. bauMax açık pozisyonlarına kariyer alt yapılarından erişmek için buradan kontrol edebilirsiniz.

Burdaki sizler için uygun Baumax Yapı Marketleri mesele müracaat formunu doldurarak Talep ettiğiniz lokasyondaki açık pozisyona müracaat yapabilirsiniz.

Baumax Yapı Marketleri nin İnsan menşeleri yoluyla değerlendirmek üzere buradan CV yollayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bauhaus Personel Alımı İş Başvurusu başlıklı makalemizde Bauhaus İş Başvurusu 2013 ve Bauhaus Personel Alımı 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>