Bursa Evde Ek İş

Bursa ilinde tespit edilen ek iş imkanları gerektiğince fazladır. Bursa da yaşayanlar amacıyla bundan sonra evlerinde basitlikle ek gelir olarak ek iş yapabilirler. Peki Bursa ‘da ek iş ilanları nelerdir derseniz. sizlere açıklayalım. bursa ilinde ek iş ilanları arasında sabun paketleme işi yer almaktadır. Anlaştığınız firma size kalıp şeklinde olan temizlik gereçleri göndermektedir. Gönderdikleri temizlik gereçleri size ürünlerin yanı sıra gönderdiği değişik paketler ile süsleyerek paketlemeniz gerekmektedir.

Verilen vakit içerisinde hazırlamanız lazımdır. bursa ilinde tespit edilen ek iş fırsatlarından bir diğer biri ise lavanta keseleme işi vardır. bursa lavanta keseleme işi gerektiğince basit bir iştir. Fabrikanın size gönderdiği kurulmuş olan lavanta yapraklarını gönderdikleri poşetler ile süsleyerek keselere koymanızı istemektedirler.

Bursa da tespit edilen ek iş ilanlarından bir diğer biri ise Bursa Bebek şekeri işidir. ek iş firmalarının size gönderdiği bebek şekerlerini dilediğiniz gibi süsleyip firmaya geri göndermeniz istenmektedir.

bursa ilinde genelde ek iş ilanları arasında en çok tercih edilen bursa bebek şekeri işidir. Bursa ilinin bir diğer ek iş ilanı ise bursa nikah şekeri işidir. Bursa Nikah şekeri işi hem keyifli hemde basit bir işdir.

Ama bursa nikah şekeri işi gerektiğince çok sipariş olmasından ötürü kümelerin yaptığı bir bursa ek işidir. Bursa nikah şekeri işi gerçekleştirme dilerseniz grubunuz ile gönderilen şekerleri çubuklarla , keselerle ya da mıknatıslı olarak süsleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*