Evde Sabun Kutulama İşi

Evde uygulanabilecek olan işler arasında çoğu iş sayabiliriz. Genellikle evde kolay şekilde uygulanabilecek olan paketleme işleri gibi birtakım işler çok çokca ev hanımları doğrulusunda tercih edilirken bunların içersinde en çok aranan ve en çok tercih edilen ise her vakit bulunduğu “ sabun kutulama işi “ olmuştur. Birçok firmanın eleman aradığı ve iş vermek amacıyla ilanlar yayınladığı evde sabun kutulama işi bilhassa ufak işletmeler doğrulusunda sık sık ilan olarak verilmektedir. Sizlerin de ek iş bulabilmesi ve kolay yoldan para kazanabilmesi amacıyla bu tarz işlere başvurması doğru bir atılım olacaktır.

Evde sabun kutulama işi gerçekleştirme isteyenlerin ilk olarak evlerinde geniş bir yere sahip olmaları gerekmektedir. Bu iş genelde firmaların depolarında gerçekleşiyor olsa da çoğu firma tekrar de evlerde bu işlerin yapılmasını sağlamaktadır. Eğer sizlerde kendinize güveniyor ve bu işi yaparım diyorsanız bu iş amacıyla müracaatte bulunabilirsiniz.

Firmalar öncelikli olarak sizlere sabunları getirirler. Kutulama prosedürünü gerçekleştireceğiniz kutularda sabunlarla beraber sizlere verilmektedir. Sizler sabunları kutuların içerisine yerleştirir ve paketlersiniz. Kutulama başına ödeme yapan firmalar ortalama adet başına 1 – 5 kuruş gibi cüzi oran öderler. Ancak işin kolay ve kolay olması nedeni ile çok paketleme yaparsanız kazanacağınız para da gerektiğince çok olur. Genellikle kısa vakitte çok para kazanmak isteyenler ellerinden geldiğince süratli paketleme yapılabilir ve paralarına para katabilirler.

Sabun kutulama işi ne kadar kazandırır?

Sabun kutulama işinden kazanılacak olan para farklılık gösterebilir. Genellikle ekibi olan ya da eli süratli olan şahıslar aylık ortalama 500 – 1,500 TL arasında para kazanabilirler. Bu nedenden ötürü öncelikli olarak ne kadar süratli prosedür yapabileceklerini incelemeleri gerekmektedir. Aksi durumda para kazanmaları olanaksız duruma gelebilir ve yalnızca hamallık işi yapılabilirler.

SABUN KUTULAMA İŞİ VEREN FİRMARLA İRİTİBAT

Sabun kutulama işi veren firmalar, internet üstünden başvuruları almaktadırlar. Bu nedenden ötürü internet üstünde iş veren firmalarla etkileşim sağlayabilirsiniz. Yorum kısmına yalnızca mail adresinizi bırakarak sizlerle etkileşime geçmelerini sağlayabilirsiniz. Firmalar genelde ev hanımları amacıyla ek iş ilanları verdikleri amacıyla bu bireylerin ek iş ilanlarına başvurması daha avantajlı olacaktır. Sadece ev hanımları değil öğrencilere ve evde oturan işsizler içerisinde ilanlar veren firmaların yalnızca sabun işi değil aynı vakitte diğer işler verdiğini de ifade edebiliriz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*