Ziraat Bankası 2014 Yılında Ne Kadar Personel Alacak?

301 görüntüleme, 29 Kasım 2013 Cuma
Ziraat-Bankası
Ziraat Bankası 2014 yılında 3 bin 265 personel alacak. Ziraat Bankası 2014 yılında da iş iş arayanlara istihdam sağlamayı...

Ziraat Bankası 2014 yılında 3 bin 265 personel alacak.

Ziraat Bankası 2014 yılında da iş iş arayanlara istihdam sağlamayı hedefliyor. Ziraat Bankası 2014 yılında genişleme ve büyüme yolunda yeni açacak olduğu şubeleri sebebiyle personel alımına ihtiyaç duyacak. Ziraat Bankası İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Ali Toker, bankanın İstanbul Finans Merkezi’ne taşınma projesi ve yeni şubeleşme çalışmaları nedeniyle oluşacak personel ihtiyacının karşılanması amacıyla sınavla, 3 bin 265 yeni personel alacağını bildirdi. Ali Toker, yazılı açıklamasında bankanın içinde bulunduğu dönüşüm sürecinde yapılan çalışmalara paralel olarak yeni personel alımıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Dönüşüm sürecinde Ziraat Bankası’nın yeni oluşturulan 5 kurumsal, 27 ticari ve 73 girişimci şubeyle birlikte toplam bin 486 şubeyle hizmet verdiğini belirten Toker, ”Bankamız şubeleşme çalışmaları çerçevesinde, ihtiyaç olan yerlerde yeni şubeler açmaya devam edecektir. Kısa-orta vadede İstanbul’da 100 adet şube, hiçbir bankanın bulunmadığı 36 ilçede ise ‘butik şube’ açmayı planlamaktadır” ifadesini kullandı.

Ziraat Bankası bu genişleme ve büyüme politikası doğrultusunda binlerce iş arayana iş imkanı doğuracak olmasıyla büyük önem taşıyor.

Bir önceki yazımız olan Akbank 2014 de Personel Alımı Yapacak başlıklı makalemizde akbank 2014 bankacı alımı, Akbank 2014 de Personel Alımı Yapacak ve akbank 2014 iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>