Deniz Kuvvetleri Uzman Erbaş Alım İlanı 2013

247 görüntüleme, 16 Ağustos 2013 Cuma
deniz-kuvvetleri-komutanligi
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı;  Porsun ,Serdümen, Telsizci, Topçu, Deniz Piyadesi (Komando), Deniz Piyadesi (Güvenlik), Deniz Piyadesi (Talim Öğretmeni), Motorcu, Elektrikçi,...

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı;  Porsun ,Serdümen, Telsizci, Topçu, Deniz Piyadesi (Komando), Deniz Piyadesi (Güvenlik), Deniz Piyadesi (Talim Öğretmeni), Motorcu, Elektrikçi, Yara Savunmacı, Şoför, Aşçı, Sıhhiye, Deniz İstihkâmcı branşlarında sınavla  gerçekleştirilecek.

Başvuru sahipleri başvurularını www.dzkk.tsk.tr ve http://personeltemin.dzkk.tsk.tr internet adresindenedebilecekler.

Atama gerçekleştirilecek branş/alınacak personelde aranacak umimi ve has şartlar/başvuruda arzu edilenbelgeler/başvuruşekli ile alakalı bütün malumatlar www.dzkk.tsk.tr ve http://personeltemin.dzkk.tsk.trinternet adresinde yayınlanacak.

Bir önceki yazımız olan Askeri Maaşlar Ne Kadar? başlıklı makalemizde Albay Maaşı Ne Kadar, Asteğmen Maaşı Ne Kadar ve Başçavuş Maaşı Ne Kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>